قوانین سایت

قوانین سایت

فروشگاه اینترنتی کفش شیک کار دارای یکسری ضوابط است که به صورت صریح کوتاه به شما مشتریان عزیز توضیح خواهیم داد. وقتی که شما وارد شیک کار شدید وخرید یا بازدید از محصولات انجام داید. شما عملاً با پذیرش ضوابط و شرایط اطلاعیه حقوقی این سایت موافقت می کنید.این شرایط کل بازدید های کنونی و آینده شما را در بر می گیرد.
کلیه اصول و قوانین سایت شیک کار پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک قانون حمایت از مصرف کنندگان است. در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شوند با ورود شما به سایت به معنی پذیرفتن این قوانین است. برای جلوگیری از پولشویی و هرگونه کارهای خلاف شئون با قانون جمهوری اسلامی ایران نام و نام خانوادگی ،شماره تلفن و ایمیل در قسمت ثبت نام از کاربر یا مشتری گرفته می شود.
مشتری یا کاربر کیست؟ به شخصی گفته می‌شود که با دادن اطلاعات لازم برای ثبت نام در سایت، سفارشی ثبت کند و یا از خدمات شیک کار استفاده کند.

ارسال سفارشات و ثبت سفارش

شیک کار سفارشات خود را از طریق پست پیشتاز شرکت پست ایران به دست مشتریان عزیز میرساند.مدت زمان تحویل کالا بنابر تعهد شرکت پست 4 روز کاری است.اگر شما در شیک کار سفارش خود را ثبت کنید ما حداکثر تا روز بعد از ثبت سفارش محصول را تحویل شرکت پست داده و کد رهگیری هم از طرف شرکت پست به شما پیامک می شود.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس ها و خدمات شیک کار استفاده می کنید،سفارش اینترنتی خود را ثبت و خریدی انجام می دهید و یا به شیک کار ایمیل می زنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود و شما موافقت می کنید که شیک کار به صورت الکترونیکی ( از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی)به درخواست شما پاسخ دهد

رعایت حریم شخصی:

متعهد می شویم که تمام اطلاعات خصوصی اشخاصی که از سایت ما استفاده میکنند از آن محافظت کنیم ومتعهد می‌شویم در حد توان خود از حریم شخصی کاربران سایت دفاع کنیم.در صورت ثبت نام در سایت و استفاده از خدمات سایت،کاربران سایت مسئول حفظ محرمانه حساب کاربری و رمز عبور و کل فعالیت هایی تحت این ها هستند.در صورتی که کاربر سنی کمتر از ۱۸ سال دارد باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی به خرید و پرداخت اقدام کند.همه ی مطالب سایت شیک کار مانند گرافیک،متن،آرم و لوگو،آیکون و تصاویر در نتیجه کل محتواهای سایت تحت مالکیت شرعی و قانونی سایت شیک کار است و هرگونه کپی برداری واستفاده بدون مجوز، سایت شیک کار می تواند شکایت کند وحق قانونی خود را اجرا کند.

قیمت گذاری

برنامه قیمت گذاری ما بنابر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.اگر کالایی بعد از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود قیمت جدید در سفارش اعمال می شود.قیمت کل محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده قیمت گذاری شده و مشتری چیزی بایت آن ها پرداخت نمی کند.هزینه  ارسال بسته به شرایط سفارش در سبد خرید اطلاع رسانی می شود که سفارشات بالای 300 هزار تومان هزینه ارسال آن رایگان می باشد.

قوانین ارسال نظرات کاربران

ازینکه نظرات خود را درباره محصولات ما ارسال می کنید از شما سپاسگذاریم.نظرات شما پس از ارسال مورد برسی قرار می گیرد و اگر محتوای توهین ،حرف های غیر اخلاقی و خلاف شئون جامعه نباشد در سایت نمایش داده می شوند.

حریم خصوصی کاربران

شیک کار متعهد به حفظ مشخصات کاربران است.شیک کار زمانی که بازدید کننده و مشتری عزیز در سایت می خواهند ثبت نظر کنند،خریدی انجام دهند و یا بعضی ازامکانات سایت را استفاده کنند،اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند.این اطلاعات شامل آدرس،شماره تلفن،کد ملی و نام و نام خانوادگی است.درخواست این اطلاعات کاربری برای گواهی ارزش افزوده و تجارت الکترونیک و همچنین برای ممانعت از اعمال خلاف قانون جمهوری اسلامی ایران نظیر پولشویی است.تمامی این مشخصات پیش شیک کار محرمانه تلقی می شود.شیک کار این مشخصات را به هیچ شخص و سازمانی منتقل نمی کند مگر اینکه بالجبار و باحکم قانونی در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.حفظ و نگهداری رمز ورود بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی کاربران آن را برای شخص دیگری فاش نکنند.

 

شرایط بازگرداندن و ضمانت تعویض کالا

شیک کار در راستای مشتری مداری و رضایت مشتری و احترام به مشتری در صورت بروز مشکل،می توانند کالای خریداری شده ی خود را تا هفت روز بازگرداننده و تعویض کنند.
-دلایل پس گرداندن کالا:
1-سایز کالا مناسب نباشد
2-مغایرت کالا از نظر طاهری باعکس درج شده در سایت
3-اگر مشتری به هردلیلی از خرید خود ناراضی باشد
در این حالت ها محصول همانطوری که ارسال شده و مشتری تحویل گرفته است به همان شیوه بازگرداننده شود و هیچگونه آثار پارگی,لکه،تاشدگی،و … روی محصول ایجاد نشده باشد.همچنین کارتن محصول هم نباید پاره شود و برای پس گرداندن کالا باید بسته بندی مرتب شده باشد.
-کالای خود را چطور به شیک کار بازگردانیم؟
با پشتیبانی بازگرداندن کالا در پنل کاربری و یا تماس با ما،تماس بگیرید سپس کارشناس نحوه بازگرداندن کالا را برای شما توضیح می دهد.
بعد از بازگرداندن کالا می توانید درخواست کنید که وجه پرداختی به شما استرداد شود و یا اینکه کالای دیگری را انتخاب کنید.

ضمانت اصالت کالا

شیک کار با صداقت متعهد می شود که تمامی کالاهایی را که در سایت منتشر می کند با همان کیفیت واقعی در رنج قیمت خود معرفی کند.هیچ ادعای کذب و دروغینی برای فروش کالا منتشر نمی کند.صداقت افتخار ماست.